Rima Breidokienė, vaikų ir paauglių klinikinė psichologė

Kontaktiniai duomenys:
Tel. 8-616-12850 (dirbu Vilniuje)
Elektroninis paštas: r.dapkute@gmail.com

 

 
   
 

Išsilavinimas ir patirtis:

2006 metais Vilniaus universitete esu įgijusi klinikinės psichologijos magistro laipsnį, o šiuo metu esu šio universiteto doktorantė ir rengiu disertaciją apie biologinius ir psichologinius ankstyvosios savireguliacijos raidos veiksnius. Mano domėjimosi sritis – ankstyvoji vaikų raida, ankstyvieji santykiai ir psichopatologija, vaikų savireguliacijos gebėjimų raida ir formavimosi prielaidos.

Susidomėjimas vaikų psichologija ir pagalbos vaikams, turintiems įvairių psichologinių problemų, galimybėmis prasidėjo dar gerokai anksčiau, nei baigiau universitetą, todėl daugelį metų prieš tai aktyviai dalyvavau psichologinės pagalbos telefonu tarnybos „Vaikų linija“ veikloje, rengiau pranešimus Studentų mokslinės draugijos vaikų ir paauglių psichiatrijos ir psichoterapijos būrelyje.

Šiuo metu dirbu administracinį ir metodinį darbą Vaikų laikinosios globos namuose „Atsigręžk į vaikus“ ir jau penktus metus - klinikinį darbą su vaikais, turinčiais įvairių elgesio, emocinių ir raidos problemų, Vilniaus ligoninės filiale Vaiko raidos centras. Taip pat studijuoju Vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos bazinio lygio programoje, teikiu privačias konsultacijas vaikams, paaugliams, tėvams ir šeimoms.

 

Grįžti atgal